*** Hotel Albellus /ubytovanie Brno

Hotel Brno Albellus
 
Hotel ALBELLUS *** v Brne ponúka ubytovanie s raňajkami, pripojenie na WiFi, parkovisko v uzavretom areáli, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Poloha hotela
Hotel ALBELLUS ***
v Brne sa nachádza neďaleko centra mesta (cca 10 minút) v uzavretom športovom areáli. Veľkou výhodou polohy hotela je ideálna nadväznosť na hlavné dopravné komunikácie, na BVV a privádzače k diaľniciam do Prahy, Bratislavy, aj do Viedne. Hotel ALBELLUS *** ponúka svojim hosťom parkovanie v uzavretom, kamerovým systémom monitorovanom parkovisku.

Ubytovanie
Hotel Albellus je novo postavený, a má k dispozícii 30 moderne zariadených izieb s kapacitou pre 63 osôb. Hotel ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách a izbách typu VIP. Každá izba je vybavená LCD televízorom, vlastným sociálnym zariadenie so sprchovacím kútom, 90% izieb má balkón.

Služby
Prednosťou hotela Albellus je predovšetkým nefajčiarske prostredie, vybavenie izieb luxusnými matracmi, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá pre zdravý spánok, pripojenie na WiFi pre hotelových hostí zdarma, konferenčná / seminárna miestnosť s možnosťou technického vybavenia, parkovanie v uzavretom, kamerovým systémom monitorovanom parkovisku, možnosť športového vyžitia na tenisových kurtoch priamo v areáli, bezbariérový prístup, vrátane izby pre telesne postihnutých. Hotel ALBELLUS *** má aj výhodnú polohu z dôvodu dosahu mestskej hromadnej dopravy (len 200m).

Hotel ALBELLUS ***, hoci je športového typu, je vďaka svojej polohe často využívaný business klientelou. Nezabúdajú tu ale ani na dovolenkárov, pre ktorých sú pripravené pobytové balíčky, či už tematicky zamerané na pamiatky, kultúru, prírodné krásy v okolí (Moravský kras, Napoleonské bojisko, Lednicko-valtický areál), alebo pobyty pre rodiny s deťmi, samozrejme s návštevou ZOO.
Hotel Brno Albellus - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Brno Albellus - možnosť pripojenia na internetHotel Brno Albellus - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Brno Albellus - hotel má reštauráciuHotel Brno Albellus - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Brno Albellus - akceptuje creditné karty VISAHotel Brno Albellus - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Brno Albellus - akceptuje creditné karty JCBHotel Brno Albellus - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Brno Albellus - tenis - v blízkosti hotelaHotel Brno Albellus - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Brno Albellus - Izby s vlastnou toaletouHotel Brno Albellus - Iybz sú vybavené televízorom